3D tiskárna Brno

3D tiskárny vytváří produkty pomocí procesu, který se nazývá aditivní výroba, což velmi zjednodušeně znamená, že se materiál postupně nanáší a následně taví nebo spéká. Velkou výhodou této metody je mnohem větší, téměř 100%, přesnost a žádný odpad. My neustále sledujeme nové technologie týkající se 3D tisku, proto jsme se stali naprostými profesionály ve svém oboru. Tiskneme pro různá odvětví průmyslu, zdravotnictví nebo architektury. Realizujeme umělecké vize v oblasti šperkařství, designu, reklamy i zábavního průmyslu. Nezáleží na tom, zda chcete vytvořit ve 3D tisku jeden výrobek nebo se potřebujete domluvit na pravidelném dodávání sériového dílu, potřebné pro vaši výrobu, jsme připraveni vám vaše produkty zhotovit vždy dle sjednaného termínu a připravit k převzetí na vámi vybrané výdejní místo v Brně.

Mohlo by vás zajímat

Kde hledat modely pro 3D tisk

Sestavili jsme seznam klíčových serverů, kde stahovat 3D modely pro tisk zdarma, nebo za poplatek.

Číst celý článek

Jak vyrobit prototyp

3D tisk je jak časově, tak finančně úsporná výrobní technika, která vám může pomoci zlepšit vaše výrobní procesy. V tomto článku se zaměříme na aspekt úspory peněz díky aditivní výrobě.

Číst celý článek

Jak vybrat vhodný software pro 3D modelování

Pro 3D modelování se používají speciální programy, které umožňují designérům vytvářet realistické počítačové modely různých dílů a sestav.

Číst celý článek

Architektonivké modely a 3D tisk

3D tisk v architektuře kombinuje přesnost virtuálního 3D modelování s hmatatelnou realitou fyzických objektů.

Číst celý článek