3D tisk na zakázku Brno

3D tisk již dávno není pouze doménou průmyslového odvětví, které ho využívá k výrobě sériových i originálních součástek, nebo zdravotnictví. Díky inovacím a rychlému technologickému vývoji, který neustále sledujeme, je 3D tisk stále více přístupný nejen dalším oborům, ale také běžné veřejnosti. Dokážeme doslova zhmotnit vaše představy do reálného funkčního prototypu nebo hotového výrobku již do druhého dne. Své uplatnění našel náš zakázkový 3D tisk v oblasti šperkařství, designu, reklamy i zábavního průmyslu. Stále větší oblibu si získávají 3D figurky, které věrně napodobí nejen sběratelské kousky, ale také živé osoby. Ať už potřebujete zhotovit novější učební pomůcku nebo originální dárek pro někoho z blízkých, vytvoříme vám funkční prototyp do druhého dne. Pokud si nevíte rady, jaký návrh nám zaslat, neváhejte nás kontaktovat. Zhotovíme pro vás 3D návrh, prototyp i samotná výrobek během velmi krátké doby. Hotové produkty si můžete vyzvednout na více než sto místech po celém Brně.

Mohlo by vás zajímat

Kde hledat modely pro 3D tisk

Sestavili jsme seznam klíčových serverů, kde stahovat 3D modely pro tisk zdarma, nebo za poplatek.

Číst celý článek

Jak vyrobit prototyp

3D tisk je jak časově, tak finančně úsporná výrobní technika, která vám může pomoci zlepšit vaše výrobní procesy. V tomto článku se zaměříme na aspekt úspory peněz díky aditivní výrobě.

Číst celý článek

Jak vybrat vhodný software pro 3D modelování

Pro 3D modelování se používají speciální programy, které umožňují designérům vytvářet realistické počítačové modely různých dílů a sestav.

Číst celý článek

Architektonivké modely a 3D tisk

3D tisk v architektuře kombinuje přesnost virtuálního 3D modelování s hmatatelnou realitou fyzických objektů.

Číst celý článek